ליומן הפעילות - לחץ כאן

* במתחם ילד (עד גיל 14) חייב בליווי מבוגר

בשעה

מטינקרקאד למדפסת תלת-ממד - הכנת מודל להדפסה

בסדנה נתכנן ביחד מודל תלת ממדי. נלמד מה המדפסת יכולה להדפיס, באילו חלקים היא מתקשה, מהם האילוצים של המדפסת שאנחנו צריכים להכיר כדי שבסופו של דבר נקבל מודל שתואם את התכנון שלנו.
למבוגרים ונוער בעלי ניסיון בסיסי בטינקרקאד

בשעה

סדנת הנדיוומן - סדנה פיזית במתחם

כדי לתלות וילון, לקבע מדף, לתלות תמונה או לפתוח סתימה, לא צריך להזמין הנדיוומן (או הנדימן). במפגש של שעתיים נלמד את המיומנויות הדרושות לפעולות שוטפות לתחזוקת הבית. כאלו שכל אחת יכולה לבצע בקלות אם תקבל את ההדרכה הנכונה. מוזמנות ללמוד איתנו ביחד את הבסיס ולקחת את העניינים לידיים.

בשעה

רובוט מעץ - סדנת נגרות פיזית במתחם

בסדנה נבנה ונרכיב רובוטים מעץ, נעצב, נתכנן, נקדח, נשייף וניצור את הרובוט המושלם.
מוזמנים להביא תוספות מקוריות לרובוט שלכם.

בשעה

סדנת לגו רובוטי WeDo לגדולים - סדנה פיזית במתחם

במהלך הסדנה נכיר את ערכת הלגו הרובוטית של לגו ואת עקרונות העבודה והתכנות של הרובוט, נלמד איך לגשת לאתגר רובוטי מורכב ונתנסה בתכנות רובוטי בעזרת מנועים, חיישנים ותקשורת עם תוכנת המחשב. במקביל, נבנה ביחד מכונית וניצור מירוץ שליחים של מכוניות אוטונומיות.

פרטים בהמשך

בשעה

מאנימציה לאינסטגרם - יצירת סרטונים ב-OpenToonz - סדנה מקוונת

בסדנה נכיר את עולם האנימציה. נקבל השראה מאשליות ויזואליות שקשורות לתנועה, נכיר את המכונות הראשונות שיצרו אנימציה ונראה איך מייקרים משכללים אותן בימינו.
לאחר מכן נלמד כיצד לעבוד בתוכנת OpenToonz.

פרטים בהמשך

בשעה

סדנת גוף תאורה מפרספקס - סדנה פיזית במתחם

בסדנה נבנה גופי תאורה מעץ ופרספקס. נלמד לעצב בתוכנה למידול וקטורי דו-ממדי, נחרוט ונחתוך במכונת חיתוך לייזר ונלמד להלחים מעגל חשמלי פשוט.

פרטים בהמשך

בשעה

קורס ארדואינו למבוגרים אפריל 2021

הקורס מקנה עקרונות עבודה, תכנות ויצירת עצמים חכמים באמצעות בקר הארדואינו, בקר שהוא הלב של מודולים עצמאיים וממוחשבים, שניתן ליצור בכל בית. במהלך הקורס נלמד ונתנסה בעבודה עם מגוון חיישנים, לדים/ תאורה, מנועים, תקשורת RF, Bluetooth, נגני MP3, וכל זאת ע"י בניית פרוייקטים מעשיים. למבוגרים ונוער מגיל 15.

פרטים בהמשך

כל הזכויות שמורות ל- MakeLab יהוד מונוסון